ul. Wypoczynkowa 57, 62-081 Baranowo

Zamów: 883 962 559

  • 0
    Suma: 0,00
    Złóż zamówienie

Obiady abonamentowe

Jesteśmy firmą oferującą obiadowe abonamentowe. To idealna propozycja, dzięki której zapewnisz swojemu seniorowi zdrowy, właściwie skomponowany i ciepły posiłek.

Nasza oferta jest również skierowana do firm chcących zapewnić stałe wyżywienie swoim pracownikom, bez względu na fakt czy pracują we wspólnym biurze, czy zdalnie w swoich domach. Wszystkie posiłki we wskazany przez Ciebie adres dowiezie współpracująca z portalem firm QOORIER.

Dzięki temu zamówiony przez ciebie posiłek zostanie w sposób bezpieczny dostarczony pod wskazany adres na umówioną godzinę.

Zdrowie to podstawa

O tym, jak istotną rolę dla organizmu każdego człowieka pełni żywienie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Odpowiednia dieta według WHO, to poza aktywnością fizyczną czynnik wpływający w największym stopniu na zdrowie człowieka.

Jego celem jest pokrywanie zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze i mineralne. Właściwie dobrane może chronić przed chorobami, jego niedobór sprzyja natomiast podatności na choroby.

W przypadku seniorów jakość posiłków zależy w dużej mierze od ich sytuacji ekonomicznej. Natomiast doskwierające im schorzenia mają niewątpliwy wpływ na rezygnację z samodzielnego ich przygotowywania.